Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

REGENERACJA

NOWA GENERACJA FIZJOTERAPII
img_4282

Recovery Pump

Sekwencyjnie pompowany mankiet do regeneracji sportowej i drenażu limfatycznego, składający się z ośmiu komór.
Wysokiej klasy mankiet uciskowy zaprojektowany tak, aby każda komora zachodziła na siebie tzw. system overlapping. Dzięki tej funkcji siła nacisku poszczególnych komór mankietu powoduje ukierunkowany przepływ krwi i limfy w kierunku dużych ujść żylnych lub limfatycznych.

Game Ready

Aparat do krioterapii Game Ready® to zestaw oparty na technologii kosmicznych skafandrów NASA. Całość zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w uszkodzone – kontuzjowane miejsce. Game Ready® został stworzony w oparciu o badania naukowe nad kontrolowaniem ciśnienia i temperatury w elastycznym materiale oraz na podstawie badań lekarzy sportowych na temat kontuzji występujących w sporcie. Produkt ten pozwala pacjentom, szybko powrócić do zdrowia po urazie lub operacji. Przyspiesza okres regeneracji komórek układu mięśniowego i szkieletowego, dzięki czemu skraca czas rehabilitacji i odnowy biologicznej.
Game Ready® zawiera opatentowany system Rice – tj. odpoczynek, lód, ucisk, elewacji, który był używany przez dziesiątki lat w leczeniu ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji pooperacyjnej. Game Ready® łączy w unikalny sposób natychmiastowe chłodzenie i przerywany ucisk, którym można zarządzać w prosty sposób z panelu dotykowego. Całość zawiera i wykorzystuje wszystkie właściwości systemu Rice.
stosowany do leczenia ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych,
przyspiesza odnowę biologiczną,
posiada wygodną i równoczesną aplikację dwóch elementów leczenia: wody z lodem oraz kompresji,
system dwukomorowy dostarcza obwodową i ruchomą terapię zimnem bez możliwości odmrożenia,
zawiera szeroką gamę temperatur, zróżnicowaną kompresje (4 typy), gotowe programy leczenia i terapii,

Compex 8.0

To produkt najwyższej jakości stworzony z myślą o sportowcach, zwłaszcza intensywnie trenujących. Szeroka gama programów i funkcji sprawia, że stymulator jest stosowany w codziennych treningach, regeneracji, masażu, treningach fitness oraz w fizjoterapii.

Compex posiada funkcję mi-scan, która samodzielnie przeprowadza analizę konkretnej grupy mięśniowej po czym doskonale dopasowuje parametry względem pobudliwości stymulowanego obszaru ciała. Mi-range ułatwia użytkownikowi wyznaczenie poziomu intensywności stymulacji dla wybranych programów. Funkcja Mi-autorange odpowiedzialna jest za automatyczne określenie oraz konfigurację poziomu stymulacji. Mi-tens – skanuje mięśnie i instynktownie dobiera parametry stymulatora do kondycji użytkownika.

Regeneracja - TMFIZJO