Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

TMFIZJO

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej.

% zadowolonych pacjentów
pacjentów w roku
przeprowadzonych terapii w roku
lat doświadczenia w profesjonalnym sporcie

REKOMENDACJE

Rehabilitacja Bródno

 

Rehabilitacja stanowi kluczowy obszar opieki zdrowotnej, skoncentrowany na przywracaniu funkcji fizycznych, psychicznych i społecznych pacjentów, którzy doświadczyli urazów, chorób lub zaburzeń. To kompleksowy proces, który obejmuje różnorodne metody terapeutyczne, mające na celu poprawę jakości życia oraz umożliwienie pacjentom pełnego uczestnictwa w codziennym życiu. W naszym centrum fizjoterapii zajmujemy się rehabilitacją medyczną lub ortopedyczną, której celem jest przywrócenie sprawności ruchowej pacjentów.
Oferta rehabilitacji dedykowana jest osobom z Bródna i innych dzielnic Warszawy, a także okolicznych miejscowości. Nasze centrum, zlokalizowane jest w podwarszawskich Markach.

 

Cel rehabilitacji

 

Rehabilitacja jest nieodzowna w przypadku osób zmagających się z różnego rodzaju urazami, schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi czy przewlekłymi chorobami. Jej głównym celem jest przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej, a także wspieranie go w powrocie do normalnego funkcjonowania. W TM Fizjo rehabilitację dedykujemy nie tylko osobom dotkniętym poważnymi dolegliwościami, jest to również skuteczne narzędzie profilaktyczne, wspomagające utrzymanie zdrowia i aktywności, które rekomendujemy sportowcom i wszystkim, którzy chcą uniknąć problemów z układem ruchu.

Proces rehabilitacyjny obejmuje szeroką gamę specjalistycznych działań. Fizjoterapia, będąca jednym z kluczowych elementów rehabilitacji, koncentruje się na przywróceniu ruchomości, poprawie siły mięśniowej i koordynacji ruchowej. Rehabilitacja neurologiczna ma na celu pomoc pacjentom z uszkodzeniami układu nerwowego, takimi jak pourazowe urazy mózgu czy choroby neurodegeneracyjne. W TM Fizjo wykonujemy również rehabilitację ortopedyczną, skupiającą się na schorzeniach układu ruchu, a jej celem jest przywrócenie funkcjonalności stawów, mięśni i kości.

 

Rehabilitacja Bródno – indywidualna terapia dostosowana do Twojego przypadku

 

Nasz zespół wyróżnia indywidualne podejście do pacjenta. Chcemy, aby każda osoba, która się do nas zgłosi, mogła liczyć na pełen komfort i jak najlepsze warunki przyjęcia. Metody działania dopracowujemy do konkretnych przypadków, omawiając i przygotowując indywidualne terapie, mające przynieść najlepsze rezultaty. Rehabilitacja w naszym centrum fizjoterapii skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic.
Zapraszamy do kontaktu osoby z Bródna i innych dzielnic.

Fizjoterapeuta - Rehabilitacja Bródno - TMFIZJO