Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

REKOMENDACJE

Sebastian Szymański

Reprezentant Polski w piłce nożnej, Dynamo Moskwa

“Zawsze pełen profesjonalizm, zawsze super atmosfera. Z michałem pracowałem w Legii Warszawa przez długi okres, więc wiem jakim warsztatem dysponuje, niejednokrotnie stawiając mnie na nogi. Michał jak i całe TM Fizjo to profesjonaliści z super podejściem do swoich pacjentów oraz ogromnym zaangażowaniem. Szeroki zakres wiedzy, którą posiadają, powoduje poczucie spokoju i bezpieczeństwa u jego pacjentów. Serdecznie polecam!”

Konrad Michalak

Piłkarz, Caykur Rizespor

“Michał pomógł mi wiele razy, często niezależnie od dnia i godziny. Wielki profesjonalista , ogromna wiedza, a przy tym super człowiek. Polecam z całego serca.”

Patryk Lipski

Piłkarz Piast Gliwice

“Dzięki pomocy TM Fizjo szybko wróciłem do pełnej sprawności i treningów z drużyną po kontuzji. Profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna na najwyższym poziomie. Polecam!”

Marek Kaczy „Proceder”

artysta/raper

“Siemanko Kochani!
Polecam z pełną świadomością TM Fizjo.
Znakomici profesjonaliści, fajna atmosfera a przede wszystkim to co najważniejsze: szybka, skuteczna pomoc w leczeniu dolegliwości bólowych oraz urazów.”

Arkadiusz Malarz

Piłkarz, ŁKS Łódź

“Profesjonalnie, skutecznie i zawsze z uśmiechem!
Rewelacyjne miejsce by odzyskać sprawność. serdecznie polecam!
Arkadiusz, Arek , Arunia.”

Maria Szczepaniak

Reprezentanka Polski w piłkę ręczną, juniorki młodsze, MKS Lublin

“Bardzo gorąco polecam TM Fizjo. pracujemy razem i jestem bardzo zadowolona. Fizjoterapeuci fachowo podchodzą do urazów. Spokojnie mogę polecić ich innym sportowcom. Pełen profesjonalizm!”

Michał Kucharczyk

Piłkarz, Pogoń Szczecin, 9-krotny reprezentant Polski

“Michał Trzaskoma – osoba pełna dobrego humoru, dobry doradca, a przede wszystkim mega profesjonalista. Człowiek, który zna się na swoim fachu. Pracowałem z nim w Legii przez kilka sezonów i nie raz, nie dwa korzystałem z jego pomocy. Nabrałem do niego tyle zaufania, że także pracuję z nim indywidualnie w czasie przerw między rundami. Szczególnie mocno odczułem jego pomoc po powrocie z Rosji, gdy wyprowadził większość moich dolegliwości do stanu komfortu. Co by tu dużo pisać? Polecam każdej osobie, która zmaga się z wszelakimi kontuzjami i dolegliwościami ciała.”

Ievgen Radionov

Piłkarz, Puszcza Niepołomice

“Gdy odwiedzam TM FIZJO, wiem że zajmą się mną fachowi specjaliści. W tym miejscu podchodzą kompleksowo do rehabilitacji. Ciągły rozwój, najnowsze techniki, kompetencja oraz doświadczenie. Michał jest jednym z najlepszych specjalistów z jakimi pracowałem podczas mojej kariery.”

Dawid Duda

Piłkarz, Marcovia Marki

“Profesjonalizm, wiedza, kreatywność, efektywność, zaangażowanie w powrót do zdrowia i jak najlepszej formy- na pewno cechują to miejsce. Po wizytach w TM FIZJO oprócz wyleczenia kontuzji, wyszedłem bardziej świadomym sportowcem. Dzięki TM FIZJO!”

Weronika Wieczorkowska

Tancerka, Wielokotna Mistrzyni Polski i Świata

“Najlepsi fizjoterapeuci z którymi pracowałam! Profesjonalne podejście i szerokie spektrum działań ratowało mnie z każdej opresji. Żadna z kontuzji nie była dla nich wyzwaniem, zawsze byli w stanie pomóc w przygotowaniach do startów na zawodach. Przyjazne podejście do pacjenta sprawia, że zawsze przychodzę na wizytę z uśmiechem na twarzy. Z CAŁEGO SERCA POLECAM <3”

Bartosz Kapustka

Legia Warszawa / Reprezentant Polski w piłce nożnej

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Z pełna świadomością polecam to miejsce.

Rekomendacje - TMFIZJO