Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

TMFIZJO

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej.

% zadowolonych pacjentów
pacjentów w roku
przeprowadzonych terapii w roku
lat doświadczenia w profesjonalnym sporcie

REKOMENDACJE

Dobry fizjoterapeuta Warszawa – pomożemy Ci w powrocie do sprawności

 

Fizjoterapeuta to zawód, który w ostatnich latach cieszy się dużym powodzeniem. Wiele osób zmagających się z bólami w obrębie narządów ruchu, zwraca się po pomoc właśnie do fizjoterapeutów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby dobrać terapię dostosowaną do przypadku. TM FIZJO to centrum fizjoterapii, do którego mogą zgłosić się pacjenci z Warszawy i okolic. Gwarantujemy profesjonalną opieką wykwalifikowanych terapeutów, którzy zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

Fizjoterapia – czym się zajmujemy?

 

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wykształcenie uprawniające ich do wykonywania zabiegów z zakresu fizjoterapii. Gabinety w naszym centrum są dobrze wyposażone, dlatego wszystkim pacjentom możemy zapewnić komfortowe warunki i miłą atmosferę. Nasi fizjoterapeuci stosują spersonalizowane terapie, dostosowując metodę leczenia do konkretnego przypadku, wybierając taką formę terapii, która ma przynieść najlepsze efekty. W TM FIZJO stosujemy między innymi takie metody, jak:

  • terapię kompleksową z elementami osteopatii;
  • dryneedling;
  • fascialmanipulation;
  • kinesiotaping;
  • dynamictape;
  • terapie manualne.

Każda wizyta w gabinecie poprzedzona jest konsultacją ze specjalistą, podczas której fizjoterapeuta zbiera dane dotyczące kondycji pacjenta oraz dolegliwości. Jest to niezbędny element do postawienia odpowiedniej diagnostyki i doboru najlepszej formy terapii. Zaleca się, aby pacjenci posiadający dokumentację medyczną, dotyczącą bolących obszarów, przynieśli ją na wizytę, aby terapeuta mógł zapoznać się z historią choroby.

 

Czym powinien się wyróżniać dobry fizjoterapeuta?

 

Fizjoterapeuci odgrywają kluczową rolę w leczeniu osób z różnymi schorzeniami, urazami czy przewlekłymi chorobami. Jako specjaliści od fizycznej terapii, jesteśmy odpowiedzialni za diagnozowanie problemów związanych z ruchem oraz opracowywanie indywidualnych planów leczenia.

Nasi fizjoterapeuci wyróżniają się indywidualnym podejściem oraz fachową wiedzą. Dbamy o to, aby każdy pacjent mógł poczuć się w gabinecie komfortowo i wciąż poszerzamy swoją wiedzę i doświadczenie, podążając za rozwojem medycznym i  technologicznym. Chcemy, aby klienci naszego centrum mogli skorzystać z jak najlepszej opieki dobrych rehabilitantów.
Na wizytę u fizjoterapeuty zapraszamy do TM FIZJO w miejscowości Marki niedaleko Warszawy.

Dobry fizjoterapeuta Warszawa - TMFIZJO