Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

TMFIZJO

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej.

% zadowolonych pacjentów
pacjentów w roku
przeprowadzonych terapii w roku
lat doświadczenia w profesjonalnym sporcie

REKOMENDACJE

Rehabilitacja i fizjoterapia

 

Nowoczesna rehabilitacja pozwala na coraz bardziej efektywną pracę z osobami, które w wyniku choroby lub wypadku mierzą się z problemem obniżonej jakości życia i niepełnosprawności. W przeciwieństwie do tradycyjnego nurtu, współczesna rehabilitacja bazuje na indywidualnym podejściu, dzięki któremu fizjoterapeuta ma możliwość wyboru metod i technik dostosowanych do sprawności, wieku czy chociażby postury pacjenta. Jednocześnie w procesie terapii fizjoterapeuta posługuje się bodźcami ruchowymi, termicznymi, energetycznymi, kinetycznymi, mechanicznymi, chemicznymi i świetlnymi. 

 

Pracując w nurcie współczesnej rehabilitacji i fizjoterapii zalecamy wczesną interwencję, która zakłada rehabilitację przedoperacyjną oraz rozpoczęcie ćwiczeń i zabiegów fizjoterapeutycznych we wczesnych dobach po urazie czy operacji. 

 

Fizjoterapia i dobry fizjoterapeuta 

 

Fizjoterapeuta skupia się na usługach ukierunkowanych na rozwijaniu, utrzymywaniu i przywracaniu maksymalnej sprawności ruchowej pacjentom. Jednym z jego zadań jest poprawa funkcjonowania osób, które w wyniku wykonywanej pracy, urazu lub zabiegu chirurgicznego utraciły sprawność w danym obrębie ciała lub sprawność ta została wyraźnie ograniczona. 

 

Dobry fizjoterapeuta charakteryzuje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Podobnie jak rehabilitant swoją współpracę z pacjentem może rozpocząć od treningu medycznego, który najlepiej obrazuje stan narządu ruchu i jego najsłabsze ogniwa. Dodatkowym atutem treningu medycznego jest możliwość identyfikacji problemów, których pacjent nie jest w stanie samodzielnie zdefiniować. 

 

Rehabilitacja: Wołomin, Kobyłka, Zielona, Radzymin 

 

Gabinet TMFIZJO mieści się w podwarszawskich Markach. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz bardzo dobremu skomunikowaniu z miastami w regionie nasze usługi możemy kierować do szerokiego grona odbiorców. Nasi Pacjenci dojeżdżają do nas z lokalizacji, takich jak Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, a nawet  dzielnic Warszawy takich jak Białołęka, Tarchomin, czy Targówek i wielu innych. O wyborze naszego Gabinetu decyduje przede wszystkim wysoka skuteczność terapii. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody i techniki rehabilitacji. To pozwala nam wykraczać daleko poza dotychczasowy standard rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej. 

 

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Gabinetem TMFIZJO zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Nasze specjalności to: rehabilitacja, rehabilitacja sportowa i fizjoterapia. 

Fizjoterapeuta - Rehabilitacja Wołomin Zielonka Radzymin Kobyłka