Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

TMFIZJO

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej.

% zadowolonych pacjentów
pacjentów w roku
przeprowadzonych terapii w roku
lat doświadczenia w profesjonalnym sporcie

REKOMENDACJE

Fizjoterapeuta – Rehabilitacja Targówek

 

Rehabilitacja to działania podejmowane w celu przywrócenia pacjentowi całkowitej lub przynajmniej częściowej sprawności fizycznej. Fizjoterapeuta rozpoczyna pracę z pacjentem od treningu medycznego. To pierwszy etap powrotu do zdrowia po przebytej kontuzji lub zabiegu chirurgicznym. Trening medyczny pozwala ujawnić słabe ogniwa łańcucha naszego ciała i adekwatnie dobrać ćwiczenia oraz zabiegi terapeutyczne. W efekcie poprawia się funkcjonowanie pacjenta, a wraz z nim jego samopoczucie. Dla wielu pacjentów rehabilitacja jest narzędziem do odzyskania sprawności ruchowej i niezależności. 

Naszą specjalizacją jest rehabilitacja ortopedyczna, pourazowa i pooperacyjna. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego pacjenta, w oparciu o które przygotowujemy plan terapii i zabiegów. Każdy współpracujący z Gabinetem TMFIZJO fizjoterapeuta posiada doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technikami i narzędziami fizjoterapii. To przekłada się na wysoką skuteczność rehabilitacji, która prowadzimy w przyjaznej dla pacjentów atmosferze. W codziennej pracy korzystamy również z dobroczynnego wpływu fizykoterapii, m.in. fali uderzeniowej, ultradźwięków i lasera biostymulacyjnego. 

 

Rehabilitacja – Targówek i okolica 

 

Gabinet TMFIZJO mieści się w podwarszawskich Markach. Dogodna lokalizacja oraz bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi miastami regionu pozwala nam kierować ofertę usług terapeutycznych do mieszkańców okolicznych miejscowości. Targówek dzieli od nas rozsądny dystans niecałych 10 kilometrów, które Pacjenci pokonują w kilkanaście minut. Alternatywą dla własnego środka lokomocji jest transport miejski.  Często obsługujemy również klientów zainteresowanych rehabilitacją z Białołęki czy Kobyłki.

Potrzebny Ci dobry fizjoterapeuta? Skontaktuj się z nami. Posiadamy wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Leczymy dolegliwości występujące w obrębie kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa. Pracujemy w oparciu o spersonalizowaną terapię wykorzystującą nowoczesne narzędzia oraz metody wykorzystywane przez fizjoterapeutów na całym świecie. Zachęcamy do kontaktu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Fizjoterapeuta - Rehabilitacja Warszawa Targówek - TMFIZJO