Kontakt
TM Fizjo
ul. Fabryczna 4
Marki
05-270
794 011 140

logo
logo

TMFIZJO

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej.

% zadowolonych pacjentów
pacjentów w roku
przeprowadzonych terapii w roku
lat doświadczenia w profesjonalnym sporcie

REKOMENDACJE

Rehabilitacja i fizjoterapia 

 

Rehabilitacja i fizjoterapia to działania, których podstawowym celem jest przywrócenie pacjentowi całkowitej lub przynajmniej częściowej sprawności fizycznej po doznanym urazie lub przebytym zabiegu chirurgicznym. Wczesne rozpoczęcie rehabilitacji ma kluczowe znaczenie dla naszej sprawności fizycznej, dlatego pierwsze ćwiczenia pod okiem terapeuty należy wykonywać już w okresie rekonwalescencji. 

 

Rehabilitacja powinna być prowadzona przez osobę wykwalifikowaną i doświadczoną. Bardzo ważny jest umiejętny dobór ćwiczeń i metod pracy z pacjentem, który każdorazowo powinien być oparty o aktualne możliwości pacjenta oraz zakres przebytego urazu lub zabiegu. 

 

Rehabilitacja i fizjoterapia: Jak pracujemy? 

 

Rehabilitacja w Gabinecie TMFIZJO rozpoczyna się od treningu medycznego, którego zadaniem jest zidentyfikowanie słabych ogniw naszego organizmu i umożliwienie doboru odpowiednich ćwiczeń i zabiegów terapeutycznych. Rehabilitacja i fizjoterapia poprawiają naszą świadomość i funkcjonowanie oraz zapewniają lepsze samopoczucie. To wszystko jest potrzebne, aby zbudować solidny fundament w postaci umiejętności ruchowych, które następnie wspólnie z pacjentami wzmacniamy. Wzmocnienie umiejętności ruchowych zmniejsza ryzyko nawrotu dolegliwości bólowych oraz dysfunkcji w obrębie narządu ruchu. 

 

Rehabilitacja – Białołęka, Tarchomin

 

Gabinet TMFIZJO mieści się w podwarszawskich Markach. Dogodna lokalizacja i bardzo dobre skomunikowanie z sąsiednimi miejscowościami pozwala nam kierować usługi terapeutyczne – fizjoterapię i rehabilitację – do pacjentów z dzielnic Białołęka i Tarchomin. Obsłużymy również klientów między innymi z Targówka czy z Zielonki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i pooperacyjnej kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa. W swojej pracy korzystamy z metod i technik nowoczesnego podejścia terapeutycznego, które cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz stopniowym podnoszeniem jego sprawności przy pomocy odpowiednio dobranych narzędzi. 

Fizjoterapeuta - Rehabilitacja Białołęka Tarchomin - TMFIZJO